Czy warto zrobić sobie sesję narzeczeńską?

Podam Wam 4 powody, dla których warto wykonać sesję narzeczeńską.

1. Po pierwsze poznajecie swojego fotografa i jego sposób pracy. Jest Wam łatwiej zaakceptować widok aparatu w dniu ślubu. Fotograf Ślubny przestaje być dla Was zupełnie obcą osobą.

2. Możecie wykorzystać zdjęcia z sesji do zaproszeń, pod warunkiem, że zaplanujecie ją odpowiednio wcześniej. Wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej, które zostaną umieszczone w specjalnej witrynie lub za pomocą spinaczy na sznurkach, będzie ogromnym zaskoczeniem dla Waszych Gości. Każdy będzie miał okazję zobaczyć je i być może wzruszyć się już w momencie zobaczenia pierwszych fotografii, jeszcze na długo przed Waszym przybyciem na salę weselną! Możecie także ofiarować rodzicom w prezencie obraz z Waszymi zdjęciami wykonanymi podczas sesji narzeczeńskiej.

3. Nabieracie odwagi. Większość ludzie nie lubi być fotografowanym, z powodu zbyt krytycznej samooceny. Rolą fotografa jest uchwycenie Was w tych momentach, w których wyglądacie korzystnie i naturalnie, a taka sesja jest doskonałym sprawdzianem tego. To już wieloletnie doświadczenie fotografa może sprawić, aby jego Para pokochała pozowanie przed obiektywem i czuła się swobodnie.

4. Otrzymujecie więcej zdjęć, co jest dla Was piękną pamiątką na wiele lat.

Jak przygotować się do sesje zdjęciowej.