O mnie

nasz rodzina_1

To właśnie ja i moja wspaniała rodzina :)

Fotografia ślubna, to co teraz robię, to mój sposób na życie, mój własny biznes, moje hobby, moja pasja.
Budząc się czuję gotowość do fotografowania. Widzę moich bliskich ich radości oraz smutki i chcę uchwycić te emocje. Chcę utrwalić otaczający i zdumiewający mnie świat.
Fotografując zapisuję historie nie tylko mojej rodziny tych, których kocham, ale także moich klientów. Tworzę obrazy, które ukazują miłość w pocałunku pary młodej, radość w oczach dziecka, łzy szczęścia w oczach rodziców, to wszystko, co chcielibyście zatrzymać na dłużej. Moi klienci są dla mnie ciągłą inspiracją nie przestają i nie przestaną mnie zadziwiać.
Gdy opowiadam historie przez wizjer mojego aparatu jestem przekonany, że emocje, które widzę pozostaną dłużej niż jedną chwilę. Tą umiejętnością chcę się z Wami podzielić.

Kreatywne zdjęcia ślubne - SEBASTIAN BURAKOWSKIMam na imię Sebastian. Jestem fotografem z wykształcenia i z zamiłowania. Jeśli jesteście zainteresowani fotografią ślubną, rodzinną, profesjonalną sesją zdjęciową o wybranej tematyce, fotografią artystyczną czy chcecie ze mną porozmawiać o fotografii, czekam na kontakt i wyzwania.

Usługi dla swoich klientów wykonuję głównie na terenie województwa dolnośląskiego, co nie wyklucza, jednak mojej gotowości do przyjazdu w inne części kraju, czy świata.
Mam nadzieję, że dzięki Wam będę miał okazję utrwalić coraz to więcej obrazów, które mnie zainspirują.

fotograf_sebastian_burakowski